Webbplatsens språk har identifierats automatiskt – The language of the website has been recognised automatically

Säljare i Sverige

Jonas Wäppling

Jonas Wäppling
Säljare (Västerbotten & Ångermanland)
Tel. 070 399 80 93
jonas.wappling@ponsse.com

Jon Holmström

Jon Holmström
Säljare (Medelpad, Härjedalen, Norra Hälsingland & Jämtland)
Tel. 070 595 90 17
jon.holmstrom@ponsse.com

Lars Dahlin

Lars Dahlin
Säljare (Dalarna, Uppland, Gästrikland & Södra Hälsingland)
Tel. 070 399 41 53
lars.dahlin@ponsse.com

Jerker Welén

Jerker Welén
Säljare (Västmanland, Södermanland & Närke)
Tel. 070 399 52 80
jerker.welen@ponsse.com

Jesper Magnusson

Jesper Magnusson
Säljare (Värmland, Dalsland, Bohuslän & norra Västergötland)
Tel. 070 399 07 37
jesper.magnusson@ponsse.com

Robert Johansson

Robert Johansson
Säljare (Östergötland, norra Småland & Gotland)
Tel. 070 399 44 11
robert.johansson@ponsse.com

Thomas Andersson

Thomas Andersson
Säljare (Västra Småland, Södra Västergötland & Halland)
Tel. 070 399 15 30
thomas.andersson@ponsse.com

Andreas From

Andreas From
(Skåne, Blekinge & sydöstra Småland)
Tel. 070 399 03 28
andreas.from@ponsse.com

Jan Förare

Jan Förare
Säljare (Norrbotten)
Tel. 070 669 33 93
jan.forare@ponsse.com

Martin Kristiansen

Martin Kristiansen
Säljare (Danmark)
Tel. +45 20 20 11 93
martin.kristiansen@ponsse.com